Podmínky užívání

  • ledna

    31

    2024
  • 5

Úvod

Vítejte na webových stránkách Veselá Stomatologie. Tato stránka je navržena s cílem poskytnout vám užitečné informace týkající se péče o zuby a dentální hygieny. Před používáním našich služeb je důležité, abyste se seznamovali s podmínkami užívání, které jsou zde nastíněny. Tyto podmínky regulují váš přístup k webu a jeho využívání. Vstupem na stránku a jejím prohlížením souhlasíte s těmito podmínkami a zavazujete se je dodržovat.

Používání obsahu webu

Obsah webových stránek Veselá Stomatologie, včetně textů, grafiky a obrázků, je chráněn autorským právem a nesmí být kopírován, reprodukován, šířen nebo publikován bez předchozího souhlasu vlastníka, Ladislava Němce. Informace poskytnuté na těchto stránkách mají čistě informativní charakter a neslouží jako náhrada za profesionální dentální poradenství, diagnostiku nebo léčbu.

Ochrana osobních údajů

Veselá Stomatologie klade velký důraz na ochranu vašich osobních údajů. Jakékoli informace, které o sobě na našich stránkách poskytnete, budou zpracovávány s největší možnou péčí a dle platných zákonů o ochraně osobních údajů. Vaše údaje nebudou bez vašeho výslovného souhlasu poskytovány třetím stranám.

Změny podmínek

Veselá Stomatologie si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tyto podmínky užívání. Jakékoli změny budou účinné okamžikem jejich zveřejnění na webové stránce. Doporučujeme vám proto pravidelně kontrolovat podmínky užívání, abyste byli vždy informováni o platných pravidlech.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo obavy týkající se našich podmínek užívání, neváhejte kontaktovat vlastníka webu, Ladislava Němce, na emailové adrese [email protected] nebo na poštovní adrese Masarykova Univerzita, Zemědělská 1, 613 00 Brno, Česká republika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *