Ochrana osobních údajů

  • ledna

    31

    2024
  • 5

Zásady ochrany osobních údajů

Veselá Stomatologie se zavazuje k ochraně vašich osobních údajů. Tento dokument popisuje, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké jsou vaše práva. Naše praxe zpracování dat je navržena tak, aby byla v souladu s platnými zákony a nařízeními o ochraně osobních údajů, včetně Obecného nařízení o ochraně údajů (GDPR).

Osobní údaje shromažďujeme za účelem poskytování a zlepšování našich služeb. Tyto údaje mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na, vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a další informace, které můžete dobrovolně poskytnout při používání naší webové stránky nebo služeb. Bereme velmi vážně nutnost chránit tyto informace a používáme různé bezpečnostní opatření, aby byly vaše údaje chráněny před neoprávněným přístupem nebo zneužitím.

Práva subjektu údajů

Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání, nebo omezení zpracování. Máte také právo vznést námitku proti zpracování vašich údajů a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese [email protected].

Pro více informací o vašich právech a o tom, jak je můžete vykonávat, nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli a poskytli veškeré potřebné informace.

Kontaktní údaje

Vlastníkem webu Veselá Stomatologie je Ladislav Němec s poštovní adresou: Masarykova Univerzita, Zemědělská 1, 613 00 Brno, Česká republika. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav ohledně zpracování vašich osobních údajů nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese [email protected].

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *